3.6.2018 - Testovací deň Haibike - Kulháň

3.6.2018 – Testovací deň Haibike – Kulháň

by

3.6.2018 – Testovací deň Haibike – Kulháň. Príďte si otestovať nové modely Haibike.

E bike center v spolupráci s Kulháňom si vás dovoľujú pozvať na

Testovací deň HaiBike

dňa 3.6.2018 na Kulháni.

Na mieste si budete môcť reálne vyskúšať a otestovať najaktuálnejšie modely Haibike pre sezónu 2018. Radi vám poskytneme kompletné informácie o technických parametrocha možnostiach elektrobicyklov.

Každý, kto bicykel vyskúša dostane od nás pozvanie na pivo alebo kofolu.

Ďalší testovací deň prebehne deň predtým 2.6.2018 na Ranči pod babicou.

Nemecká značka Haibike bola založená v roku 1996. Od jej založenia ponúka inovatívne a profesionálne riešenia bicyklov pre športovo orientovaných jazdcov či pretekárov. Cieľom značky Haibike je byť špičkou v spracovaní, technologickom riešení a dizajne. Niektoré modely bicyklov Haibike dostali opakované ocenenie za medzinárodný dizajn.

Základom úspechu Haibike bola, keď sa obhliadneme späť, pomerne jednoduchá myšlienka. Bosch pohon, vyvinutý pôvodne na umiestnenie na spodnú časť rámu Nemci otočili a postavili tak nielen motor, ale hneď aj celý bike segment na hlavu. Namiesto exponovania motora pod bicykel sa pohon teraz nachádzal bezpečne integrovaný a chránený pred nárazmi vo vnútri rámu. S úspechom, aký to vyvolalo, nerátal ani samotný Haibike. Otvorili tak nový segment eMTB.

Ako sa dostanete na Kulháň

One Response to "3.6.2018 – Testovací deň Haibike – Kulháň"

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.