2.6.2018 - Testovací deň Haibike - Ranč pod Babicou

2.6.2018 – Testovací deň Haibike – Ranč pod Babicou. Príďte si otestovať nové modely Haibike.

E bike center v spolupráci s Rančom pod Babicou si vás dovoľujú pozvať na

Testovací deň HaiBike

dňa 2.6.2018 na Ranči pod Babicou.

Na mieste si budete môcť reálne vyskúšať a otestovať najaktuálnejšie modely Haibike pre sezónu 2018. Radi vám poskytneme kompletné informácie o technických parametrocha možnostiach elektrobicyklov.

Každý, kto bicykel vyskúša dostane od nás pozvanie na pivo alebo kofolu.

Ďalší testovací deň prebehne 3.6.2018 na Kulháni.

Nemecká značka Haibike bola založená v roku 1996. Od jej založenia ponúka inovatívne a profesionálne riešenia bicyklov pre športovo orientovaných jazdcov či pretekárov. Cieľom značky Haibike je byť špičkou v spracovaní, technologickom riešení a dizajne. Niektoré modely bicyklov Haibike dostali opakované ocenenie za medzinárodný dizajn.

Základom úspechu Haibike bola, keď sa obhliadneme späť, pomerne jednoduchá myšlienka. Bosch pohon, vyvinutý pôvodne na umiestnenie na spodnú časť rámu Nemci otočili a postavili tak nielen motor, ale hneď aj celý bike segment na hlavu. Namiesto exponovania motora pod bicykel sa pohon teraz nachádzal bezpečne integrovaný a chránený pred nárazmi vo vnútri rámu. S úspechom, aký to vyvolalo, nerátal ani samotný Haibike. Otvorili tak nový segment eMTB.

Ako sa dostanete na Ranč pod Babicou

 

2.6.2018 – Testovací deň Haibike – Ranč pod Babicou

Jeden komentár na “2.6.2018 – Testovací deň Haibike – Ranč pod Babicou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.